Exkluzívne, 100% čisté, pravé ovocné destiláty a likéry.

Unikátny dizajn maľovaný na skle, lahodná chuť a očarujúca vôňa!

-->

O nás

História našej firmy siaha do roku 1995, kedy bol založený liehovar na pestovateľské pálenie ovocia. Od tejto doby sme získavali bohaté skúsenosti s výrobou ovocných destilátov a spracovávaním ovocia.
V roku 2008 sme sa rozhodli zúžitkovať vedomosti a založili firmu Fine Destillery Slovakia zaoberajúcu sa výrobou, distribúciou a predajom špičkových ovocných destilátov a likérov výnimočnej kvality a chuti.

Produkty Exclusive

Produkty rady EXCLUSIVE sú naše najkvalitnejšie výrobky, ktoré vznikli na základe dopytu po 100% pravých ovocných destilátoch a zároveň po exkluzívnom obale.

Dizajn fliaš

Unikátny vzhľad fľašky očarí každého. Základ dizajnu tvorí špeciálna ľadová vrstva, vytvárajúca efekt pieskovania. Každá fľaška má navyše svoju vlastnú farbu, ladiacu k druhu destilátu.

Náplň fliaš

Samotný destilát je tiež exkluzívny. Na tvorbu našich destilátov používame len vyberané ovocie s dostatočným sladom. Preto sú nami vyrábané destiláty lahodné a majú očarujúcu vôňu.


Vlastnosti

Moderný vzhľad /

Unikátny dizajn fliaš so špeciálnym pieskovým efektom a farbami zladenými k jednotlivým druhom destilátov.

Destiláty /

Ponúkame vysoko kvalitné odrodové destiláty ako čerešňovica, marhuľovica, hruškovica, slivovica, pivovica a limitované novinky ako višňovica či ríbezľovica.

Likéry /

V ponuke máme aj prvý vášnivý slovenský likér LA PASSION alebo šarmantnú 100% prírodnú Orechovicu. Oba likéry sú 40%-né a vhodné hlavne pre nežné pokolenie.

/ 100% slovenský

Všetky naše produkty sú vyrobené u nás a najčastejšie z ovocia zo slovenských sadov a dodávateľov, a nie sú miešané s nakupovaným destilátom.

/ Kartón Exclusive

Ako obal ponúkame darčekový kartón s matným povrchom s lesklými písmenami vytvárajúcimi pôvabný efekt. Kartónik navyše dizajnovo ladí s touto exkluzívnou edíciou destilátov.

/ Personalizácia

Ponúkame aj možnosť vlastnej originálnej grafiky na fľašky, napríklad ako firemné prezenty alebo ako svadobné výslužky.

V prípade, že ste si už vybrali niektorý z produktov, môžete ísť priamo na náš e-shop, kde si môžete vyskladať objednávku podľa Vašich predstáv...

PRODUKTY EXCLUSIVE

Produkty rady EXCLUSIVE sú naše najkvalitnejšie výrobky, ktoré vznikli na základe dopytu po 100% čistých pravých ovocných destilátoch a zároveň po exkluzívnom obale. Unikátny vzhľad fľašiek očarí každého.
Na tvorbu našich destilátov používame len vyberané ovocie s dostatočným sladom. Preto sú nami vyrábané destiláty lahodné a majú očarujúcu vôňu.

4900 +

Páči sa mi to

100 %

Miera odozvy

4.7 * (/5*)

Hodnotenie užívateľov

KATALÓGY PRODUKTOV

Nižšie nájdete katalóg produktov Exclusive a katalógy špeciálnych zákazníckych a svadobných edícií. Zákazníkom ponúkame aj možnosť výroby ich vlastných fľašiek s ich vlastnou grafikou šitou na mieru. Túto možnosť využívajú napríklad firmy na koncoročné prezenty, alebo pri svadbách ako svadobné výslužky. Fľašky s vlastnou potlačou majú podmienené minimálne odberové množstvá v závislosti od vybraného typu fľašiek. Bližšie infomrácie a cenník Vám zašleme na vyžiadanie.

PDF katalógy na stiahnutie

Katalóg produktov exclusive | Zákaznícke edície | Svadobné edície

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom, alebo telefonicky na číslach uvedených nižšie:

ODDELENIE OBCHODU

ING. MARIÁN BÉDI

● (+421) 911 818 042

● obchod@ovocnyliehovar.sk

ODDELENIE DIZAJNU

ING. MATEJ BÉDI

● (+421) 904 223 676

● design@ovocnyliehovar.sk

KONATEĽKA SPOLOČNOSTI

RENÁTA BÉDIOVÁ

● (+421) 37 65 92187

● office@ovocnyliehovar.sk

FINE DESTILLERY SLOVAKIA s.r.o.

MAJER 1258, 951 35 Veľké Zálužie

IČO: 44 050 348

IČ DPH: SK2022601251

OTVÁRACIA DOBA

PO-PIA:  8:00 - 17:00

SO-NE:  zatvorené