Pravé slovenské destiláty a exotické rumy z Maurícia.

Unikátny vzhľad fľašiek, okúzľujúca vôňa a lahodná chuť v každom súste. U nás si vyskladáte objednávku podľa Vašich prestáv!

PRODUKTY EXCLUSIVE

Produkty rady Exclusive sú naše vysoko kvalitné pravé ovocné destiláty zo Slovenska. Pestrá ponuka 100% čistých destilátov ako marhuľovica, slivovica, hruškovica, alebo špeciality ako malinovica, ríbezľovica, alebo dokonca podmanivá Orechovica. U nás si prídu na svoje aj milovníci borovičiek. Skúste ochutnať našu vlastnú jemnú Borovičku Exclusive.

K produktom Exclusive máme navyše luxusné darčekové krabičky, ktoré podtrhujú výnimočnosť a kvalitu našich produktov. Je len na Vás, ktorý druh si vyberiete z našej širokej ponuky.

PRODUKTY BLUE MAURITIUS

Okrem pravých slovenských destilátov sme rozšírili naše portfólio aj o unikátne produkty z exotického ostrova Maurícius - Blue Mauritius. Všetky produkty sú vyrábané výlučne z trstinového destilátu pochádzajúceho práve z tohto ostrova a balené v luxusných hranatých flašiach. Elegantný minimalistický dizajn fliaš je doplnený ozdobným medajlónom, ktorý podtrhuje výnimočnosť týchto produktov.

K produktom Blue Mauritius sú k dispozícii aj luxusné darčekové krabičky. Na výber je univerzálna sólo krabička na 1 fľašku, alebo najluxusnejšia krabička s pohárikmi pre limitovaný produkt Blue Mauritius Reserva. U nás si prídu na svoje aj tí najväčší rumoví znalci.

* cena za dopravu je platná len pre územie Slovenska. V prípade iných krajín Vás budeme informovať o presnej cene dopravy po obdržaní objednávky.ODDELENIE OBCHODU

ING. MARIÁN BÉDI

● (+421) 911 818 042

● obchod@ovocnyliehovar.sk

ODDELENIE DIZAJNU

ING. MATEJ BÉDI

● (+421) 904 223 676

● design@ovocnyliehovar.sk

KONATEĽKA SPOLOČNOSTI

RENÁTA BÉDIOVÁ

● (+421) 37 65 92187

● office@ovocnyliehovar.sk

FINE DESTILLERY SLOVAKIA s.r.o.

MAJER 1258, 951 35 Veľké Zálužie

IČO: 44 050 348

IČ DPH: SK2022601251

OTVÁRACIA DOBA

PO-PIA:  8:00 - 17:00

SO-NE:  zatvorené