Exkluzívne produkty z rajského ostrova Maurícius.

Prečo chodiť na ostrov Maurícius, keď Maurícius môže prísť priamo k Vám!

-->

História Rumu

História tohto výnimočného nápoja siaha až do čias staroveku, kedy sa údajne vyrábal fermentovaný nápoj zo sirupu z cukrovej trstiny.
Prvé zmienky o destilácii rumu pochádzajú z plantáží v Karibiku zo 17-teho storočia. Otroci na plantážach zistili že melasa, ktorá je vedľajším produktom spracovania cukrovej trstiny, sa dá kvasiť a teda vzniká alkohol.
Výroba rumu bola zaznamenaná napríklad na ostrove Barbados, v Brazílii, ale neskôr sa jeho výroba rozšírila aj do kolonizovanej Severnej Ameriky či Novej Anglii.

Náš príbeh

História našej produkcie siaha do roku 2012, kedy sa po prvý krát začal na ostrove vyrábať Blue Mauritius Gold. Pri výrobe sa pužíva najjemnejší trstinový destilát z ostrova Maurícius, ktorého proces výroby sa dedí z generácie na generáciu. Za krátku dobu bol tento produkt ocenený nielen na domácej pôde, ale aj všade vo svete. Novinkou je unikátny produkt Blue Mauritius GIN, ktorý je vyrobený z čistého trstinového destilátu.

Ocenenia Blue Mauritius Gold:
- zlatá medaila "C2C Spirits Cup Germany"
- zlatá medaila "Best Traditional Rum"
- dvojitá zlatá medaila "China 2017 Wine & Spirit Awards"
a mnoho ďalších.BLUE MAURITIUS GOLD

Originálny dizajn /

Atraktívna 700ml fľaška v originálnom dizajne, ktorý evokuje jemnosť a prirodzenosť celého produktu. Použité materiály a ozdoby nesú v sebe prvky ostrova Maurícius.

Unikátna vôňa a chuť /

Bohatá vôňa a jemná chuť produktu pripomína pražené orechy a ovocie nachádzajúce sa na ostrove Maurícius. Produkt je navrhnutý tak, aby vynikajúco chutil samostatne, bez ľadu či s ľadom.

Pripravený s láskou /

Pri tvorbe Blue Mauritius Gold sa dbá na detaily v každom smere. Fľašky sú ručne lepené a plnené do veľmi kvalitných francúzskych fliaš. Na záver sa fľaška ručne dekoruje medailou s koženou šnúrkou, ktorý dodáva celému produktu punc.

V prípade, že ste rozhodnutý zakúpiť si niektorý z našich produktov, môžete ísť priamo na náš E-SHOP, kde si môžete vyskladať objednávku podľa Vašich predstáv...

BLUE MAURITIUS GIN

Originálny dizajn /

Atraktívna 700ml fľaška v bielom dizajne, ktorý evokuje jemnosť a prirodzenosť celého produktu. Použité materiály a ozdoby nesú v sebe prvky ostrova Maurícius.

Unikátna vôňa a chuť /

Okúzľujúca vôňa a jemná chuť citrusových plodov, pripomínajúca ovocie nachádzajúce sa na ostrove Maurícius. Gin sa dá vychutnať aj samostatne, ale odporúčame vyskúšať jeho kombináciu v miešaných nápojoch.

Pripravený s láskou /

Pri tvorbe Blue Mauritius GIN sa dbá na detaily v každom smere. Produkt sa plní do kvalitných fliaš a na záver je ručne dekorovaný medajlou s koženou šnúrkou, ktorý dodáva celému produktu punc.

KONTAKTUJTE NÁS

Sme výhradným importérom a distrúbotorm produktov Blue Mauritius v Európe aj zahraničí. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom, alebo telefonicky na číslach uvedených nižšie.

ODDELENIE OBCHODU

Ing.MARIÁN BÉDI

● (+421) 911 818 042

● sales@bluemauritius.info

KONATEĽKA SPOLOČNOSTI

RENÁTA BÉDIOVÁ

● office@bluemauritius.info

BLUE MAURITIUS SPIRITS s.r.o.

MAJER 1258, 951 35 Veľké Zálužie

ID no.: 53 524 578

VAT no.: SK2121390777

OTVÁRACIA DOBA

PO-PIA:  8:00 - 17:00

SO-NE:  zatvorené