Exkluzívny produkt priamo z rajského ostrova.

Prečo chodiť na ostrov Maurícius, keď Maurícius môže prísť priamo k Vám!

-->

História Rumu

História tohto výnimočného nápoja siaha až do čias staroveku, kedy sa údajne vyrábal fermentovaný nápoj zo sirupu z cukrovej trstiny.
Prvé zmienky o destilácii rumu pochádzajú z plantáží v Karibiku zo 17-teho storočia. Otroci na plantážach zistili že melasa, ktorá je vedľajším produktom spracovania cukrovej trstiny, sa dá kvasiť a teda vzniká alkohol.
Výroba rumu bola zaznamenaná napríklad na ostrove Barbados, v Brazílii, ale neskôr sa jeho výroba rozšírila aj do kolonizovanej Severnej Ameriky či Novej Anglii.

Náš príbeh

Firma Blue Liquors Ltd pôsobí na trhu od roku 2012. Pri tvorbe produktu Blue Mauritius Gold sa však využívajú skúsenosti obyvateľov ostrova Maurícius, ktoré sa dedia z generácie na generáciu.

Za krátku dobu bol tento produkt ocenený nielen na domácej pôde, ale aj všade vo svete. Za zmienku stoja napríklad ocenenia:
- zlatá medaila "C2C Spirits Cup Germany"
- zlatá medaila "Best Traditional Rum"
- dvojitá zlatá medaila "China 2017 Wine & Spirit Awards"
a mnoho ďalších.POPIS PRODUKTU

Originálny dizajn /

Atraktívna 700ml fľaška v originálnom dizajne, ktorý evokuje jemnosť a prirodzenosť celého produktu. Použité materiály a ozdoby nesú v sebe prvky ostrova Maurícius.

Unikátna vôňa a chuť /

Bohatá vôňa a jemná chuť produktu pripomína pražené orechy a ovocie nachádzajúce sa na ostrove Maurícius. Produkt je navrhnutý tak, aby vynikajúco chutil samostatne, bez ľadu či s ľadom.

Pripravený s láskou /

Pri tvorbe Blue Mauritius Gold sa dbá na detaily v každom smere. Fľašky sú ručne lepené a plnené do veľmi kvalitných francúzskych fliaš. Na záver sa fľaška ručne dekoruje medailou s koženou šnúrkou, ktorý dodáva celému produktu punc.

V prípade, že ste rozhodnutý si kúpiť produkt Blue Mauritius Gold, môžete ísť priamo na náš E-SHOP, kde si môžete vyskladať objednávku podľa Vašich predstáv...

KONTAKTUJTE NÁS

Sme obchodným partnerom firmy Blue Liqors Ltd a zabezpčujeme import a export produktu Blue Mauritius Gold do Európy a zahraničia. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom, alebo telefonicky na číslach uvedených nižšie:

ODDELENIE OBCHODU

Ing.MARIÁN BÉDI

● (+421) 911 818 042

● obchod@ovocnyliehovar.sk

GRAFICKÝ DIZAJNÉR

Ing. MATEJ BÉDI

● (+421) 904 223 676

● design@ovocnyliehovar.sk

KONATEĽKA SPOLOČNOSTI

RENÁTA BÉDIOVÁ

● (+421) 37 65 92187

● office@ovocnyliehovar.sk

FINE DESTILLERY SLOVAKIA s.r.o.

MAJER 1258, 951 35 Veľké Zálužie

IČO: 44 050 348

IČ DPH: SK2022601251

OTVÁRACIA DOBA

PO-PIA:  8:00 - 17:00

SO-NE:  zatvorené